Polecane

Bożonarodzeniowo...

W tym roku ilość bombek z mojego bardzo przenośnego 'warsztatu' nie była imponująca, ale mam nadzieję sprawiła i sprawi kilku osobom trochę radości ;) 
Wszystko to za sprawą między świątecznej przeprowadzki, która już do reszty pochłania mój czas i skutecznie odrywa myśli od gorących przygotowań do wigilijnej kolacji.
Zmiany w tym roku mam nadzieję wyjdą na lepsze, dlatego w kolejnym roku obiecuję poprawę ;),  bombki wrócą myślę ze zdwojoną siłą, 
tymczasem... 

***
przy okazji gorących życzeń radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dla Was i dla Waszych najbliższych, wspaniałej atmosfery okraszonej zapachem świerku, blaskiem świec i miłej gwary, śmiechu i radosnych chwil w gronie Tych najważniejszych, z którymi dzielić będziecie ten magiczny czas...

***
… kilka z tegorocznych 'bombowych' ;) pracWesołych Świąt!

***Komentarze

  1. Bombki to cuda!!! Dopracowane, nieprzeładowane. Pięknie zapewne prezentują się na choince ❤. Pozdrawiam serdecznie i udanej przeprowadzki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję!!! Bardzo dziękuję!!! Aż ciężko może uwierzyć, ale u mnie na choince nigdy nie wisiały bombki decoupage 😂 jestem tak bardzo wierna ozdobić z dzieciństwa, drewnianym i słomkowym dekoracjom i oczywiście szyciowym aniołkom, które co roku zdobią nasze drzewko (no może poza obecnym z racji przeprowadzki ;)) pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do polubienia mojej strony na Facebook

Popularne posty